Домовой - Светловодск
» » Невдовзі кропивничани зможуть навчитись одній з найпопулярніших професій

Невдовзі кропивничани зможуть навчитись одній з найпопулярніших професій

Автор: redactor
Невдовзі кропивничани зможуть навчитись одній з найпопулярніших професій
У сучасних умовах ринку праці професійне навчання безробітних сприяє підвищенню їхньої конкурентоспроможності та прискоренню працевлаштування. Саме тому обласна служба зайнятості регулярно організовує професійну підготовку безробітних під конкретні робочі місця, застосовуючи різні форми та види професійного навчання.
На сьогодні професія токаря є однією з найбільш відомих і популярних професій. Необхідність у цих фахівцях – постійна.
Цій професії вже три століття, але вона, як і раніше, затребувана на ринку праці й сьогодні. Основний зміст роботи токаря – обробка металу різанням, тобто послідовне зняття з заготовки шару металу за допомогою ріжучого інструменту.
З метою підготовки висококваліфікованих токарів, за сприяння обласного центру зайнятості, 14 листопада поточного року, на базі Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету, розпочнеться навчання безробітних громадян. Курс навчання триватиме 5,5 місяців.
У перші дні навчання слухачі ознайомляться з основами технології, металознавства, опору матеріалів, системою допусків і посадок, принципами роботи токарного верстата і навчаться його лагодити.
Після закінчення навчання, кваліфікований токар з легкістю знайде стабільну роботу в ремонтних майстернях, на механічних та машинобудівних заводах, великих промислових підприємствах, в автомайстернях тощо. Крім цього, опанувавши токарську справу можна займатися індивідуальною трудовою діяльністю чи відкрити власні майстерні та ін.
360     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб