Домовой - Светловодск
» » » Цьогоріч на Кіровоградщині близько 30 безробітних стали підприємцями

Цьогоріч на Кіровоградщині близько 30 безробітних стали підприємцями

Автор: redactor
Цьогоріч на Кіровоградщині близько 30 безробітних стали підприємцями
Упродовж цього року на Кіровоградщині близько 30 безробітних за сприяння служби зайнятості створили для себе робочі місця шляхом організації власного бізнесу.

Державна служба зайнятості має можливість допомогти охочим безробітним громадянам започаткувати власну справу. З цією метою їм надається організаційна, правова та фінансова підтримка, організовується навчання основам підприємницької діяльності. Це сприяє продуктивній зайнятості, підвищенню економічної активності населення, створенню нових робочих місць, допомагає безробітним правильно зорієнтуватися, належно зробити вибір з урахуванням потреб ринку праці, раціонально використати свій потенціал та займатися улюбленою справою.
Для організації підприємницької діяльності, відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», незайнятим особам призначається допомога по безробіттю в розмірі річної суми (або її залишку), яка виплачується одноразово.

За словами Вероніки Шишкарьової, начальника відділу сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості, із 29 безробітних, які започаткували власну справу, 17 осіб − це демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО.
263     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб