Домовой - Светловодск

ТОВ «Друкмаш-Центр» - надійний роботодавець області

Автор: redactor
ТОВ «Друкмаш-Центр» - надійний роботодавець області

Одним із пріоритетів діяльності Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості залишається організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що проводяться за кошти місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.
Для роботодавців - це можливість залучити додаткову робочу силу для виконання нагальних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу. Це корисна і взаємовигідна справа: реальна підтримка шукачів роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості, допомога роботодавцям.
Позитивним прикладом такої співпраці можна назвати роботу з ТОВ «Друкмаш-Центр», який упродовж майже 20 років є виробником протезів молочної залози, протезно-ортопедичних виробів та інвалідних візків для людей з обмеженими можливостями.
У постійному прагненні підвищення якості та зручності продукції, працівники ТОВ «Друкмаш-Центру» регулярно аналізують побажання та пропозиції своїх клієнтів і впроваджують їх у виробництво. Вся продукція сертифікована Державним підприємством «Центр сертифікації технічних засобів реабілітації та послуг», що гарантує безпеку використання та якість виробів.
Підприємство намагається зробити життя людей з обмеженими можливостями більш повноцінним, насиченим, зручним, і на це налаштовані зусилля всього колективу, а служба зайнятості сприяє якісному підбору персоналу для злагодженої роботи підприємства.
Так, з початку цього року традиційно організовувалися тимчасові роботи, в яких взяли участь 375 безробітних громадян. Тридцять дев'ять безробітних, які виявили бажання ближче ознайомитися з роботою підприємства та посадовими обов'язками, мали можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці та працевлаштуватися.
Серед вакансій: консультант з маркетингу, технік, водій автотранспортних засобів, швачка, контролер якості, фрезерувальник, токар, електрогазозварник, інженер з охорони праці, слюсар з механоскладальних робіт, інженер-технолог.
Співпраця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з ТОВ «Друкмаш-Центр» є обопільно вигідною та має позитивні результати – кропивниччани матимуть роботу. Тож така співпраця триватиме й надалі.


Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості
221     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб