Домовой - Светловодск
» » » Центри зайнятості області орієнтують безробітних на роботи тимчасового характеру

Центри зайнятості області орієнтують безробітних на роботи тимчасового характеру

Автор: redactor
Центри зайнятості області орієнтують безробітних на роботи тимчасового характеру
У системі заходів Знам’янського міськрайонного центру зайнятості, в умовах нестачі вільних робочих місць для постійної зайнятості важливу роль відіграють громадські та інші роботи тимчасового характеру. Участь у них мотивує людину до праці, змінює її уявлення про підходящу роботу, і є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування. Крім цього, вони задовольняють суспільні потреби територіальних громад.
З цією метою у міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, учасники якого ознайомилися із можливістю тимчасового працевлаштування за сприяння державної служби зайнятості, отримали загальне уявлення про громадські та інші роботи тимчасового характеру, переліком робіт, порядком оформлення трудових відносин з роботодавцями на період виконання таких робіт.
Зазначалося, що участь у тимчасових роботах - це найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття. Водночас це можливість встановити нові контакти, завдяки яким працівник зможе знайти постійну роботу.
Також, цього дня на замовлення ФГ «Матвєєв» та Пантазіївської сільської ради, в яких виникла потреба у проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру, відбувся й міні-ярмарок вакансій. Шукачі роботи мали змогу отримати інформацію про обсяги запланованих робіт та строки їх проведення. Результат – близько 10 осіб виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру.
383     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб