Домовой - Светловодск

Тимчасові роботи - шлях до постійної зайнятості

Автор: redactor
Тимчасові роботи - шлях до постійної зайнятості
Одним із пріоритетів діяльності Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості залишається організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що проводяться за кошти місцевих бюджетів, роботодавців та інших не заборонених законодавством джерел.
Для роботодавців - це можливість залучити додаткову робочу силу для виконання нагальних робіт та не відволікати основний персонал від виробничого процесу. Це корисна і взаємовигідна справа: реальна підтримка шукачів роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості, допомога роботодавцям.
Позитивним прикладом такої співпраці можна назвати роботу з ТОВ «Друкмаш-Центр», який упродовж 20 років є виробником протезно-ортопедичних виробів та інвалідних візків для людей з обмеженими можливостями та протезів молочної залози. У постійному прагненні підвищення якості та зручності продукції, працівники ТОВ «Друкмаш-Центру» регулярно аналізують побажання та пропозиції своїх клієнтів і впроваджують їх у виробництво. Вся продукція сертифікована Державним підприємством «Центр сертифікації технічних засобів реабілітації та послуг», що гарантує безпеку використання та якість виробів.
Підприємство намагається зробити життя людей з обмеженими можливостями більш повноцінним, насиченим, зручним, і на це налаштовані зусилля всього колективу, а служба зайнятості сприяє якісному підбору персоналу для злагодженої роботи підприємства.
Так, з початку поточного року, 375 безробітних приймали участь в роботах тимчасового характеру. Тридцять дев'ять безробітних, які виявили бажання ближче ознайомитися з роботою підприємства та посадовими обов'язками, мали можливість пройти стажування на робочому місці. З них, 36 осіб було працевлаштовано за направленням центру зайнятості на такі посади: консультант з маркетингу, технік, водій автотранспортних засобів, швачка, контролер якості, фрезерувальник, токар, електрогазозварник, інженер з охорони праці, слюсар з механоскладальних робіт, інженер-технолог.
Тож, співпраця Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з ТОВ «Друкмаш-Центр» триватиме і надалі.
106     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб