Домовой - Светловодск
» » » Ярмарок вакансій допоможе працевлаштуватись та підібрати необхідний персонал

Ярмарок вакансій допоможе працевлаштуватись та підібрати необхідний персонал

Автор: redactor
Ярмарок вакансій допоможе працевлаштуватись та підібрати необхідний персонал
У Новоукраїнському районному центрі зайнятості для громадян, які шукають роботу, на замовлення ТОВ «Бантишівський щебінь» відбувся міні-ярмарок вакансій, учасниками якого стали понад 10 безробітних громадян.
Тож під час ярмарку представники роботодавців запропонували учасникам заходу вакансії робітничого спрямування: електрослюсар, електрогазозварник, машиніст конвеєра, водій автотранспортних засобів та інші.
Шукачі роботи отримали чимало корисної інформації щодо працевлаштування та можливостей реалізації власного професійного потенціалу, дізналися й про специфіку роботи, умови праці, заробітну плату, соціальні гарантії тощо. Також фахівці центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, зокрема про організацію професійного навчання безробітних громадян під конкретне замовлення роботодавця.
На завершення заходу, представники роботодавців провели індивідуальні співбесіди із шукачами роботи, за результатами яких одна особа отримала направлення на працевлаштування, 9 осіб були запрошені на підприємство для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці.
1243     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб