Домовой - Светловодск
» » » На Кіровоградщині цьогоріч здобули нову професію понад 80 громадян з інвалідністю

На Кіровоградщині цьогоріч здобули нову професію понад 80 громадян з інвалідністю

Автор: redactor
На Кіровоградщині цьогоріч здобули нову професію понад 80 громадян з інвалідністю
Для того, аби підвищити рівень конкурентоспроможності громадян з інвалідністю на ринку праці, центри зайнятості області організовують професійне навчання, враховуючи при цьому потреби ринку праці, вимоги індивідуальної програми реабілітації інвалідів та їхні побажання.
Цьогоріч за направленням центрів зайнятості Кіровоградської області 83 особи з особливими потребами проходили професійне навчання з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації
Серед професій, які здобували ці громадяни: звукооператор, адміністратор, машиніст-обхідник з турбінного устаткування, бухгалтер, менеджер, товарознавець, слюсар з механоскладальних робіт, укладальник-пакувальник, швачка, секретар-друкарка, кухар, електрогазозварник, молодша медична сестра, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, продавець-консультант та ін.
Слід зазначити, що професійне навчання здійснюється як на базі професійно-технічних, вищих навчальних закладів області, так інших регіонів. За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 18 осіб, з них - 1 особа в Дніпропетровському ЦПТО за напрямом «Основи охорони праці та правове регулювання взаємовідносин у сільському господарстві».
Тож, шляхом організації професійного навчання безробітних громадян, які мають інвалідність, служба зайнятості ефективно вирішує проблеми їхнього соціального захисту, повертаючи їх до активної трудової діяльності.

В. Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості
678     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб