Домовой - Светловодск

Безробітних можуть навчити водити тролейбуси

Автор: redactor
Безробітних можуть навчити водити тролейбуси
У жовтні місяці поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Львівського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професіям, що потрібні регіональному ринку праці. Серед них: водій тролейбуса, електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування та продавець продовольчих товарів.
Люди, зацікавлені у здобутті нової професії, зможуть пройти підготовку за такими спеціальностями: водій тролейбуса (з 17.10, термін навчання 5,0 міс.), електрогазозварник (з 19.10, термін навчання 7,5 міс.), монтажник санітарно-технічних систем і устаткування (з 09.10, термін навчання 2,9 міс.) та продавець продовольчих товарів (з 12.10, термін навчання 6,0 міс.).
Слід зазначити, що однією з найдієвіших форм допомоги громадянам, які з тих або інших причин втратили роботу і прагнуть у найкоротші терміни повернутися до активної трудової діяльності, є система організації професійного навчання. Це процес набуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок особи відповідно до її здібностей, що забезпечують відповідний рівень професійної кваліфікації для професійної діяльності та конкурентоспроможності на ринку праці.
Для безробітних громадян, зареєстрованих у центрах зайнятості області, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
Більш детальну інформацію про можливість пройти відповідне навчання можна отримати в центрі зайнятості за місцем проживання.

Кіровоградський обласний центр зайнятості
639     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб