Домовой - Светловодск
» » » На новоствореному швейному підприємстві безробітні виготовляють одяг для військових

На новоствореному швейному підприємстві безробітні виготовляють одяг для військових

Автор: redactor
На новоствореному швейному підприємстві безробітні виготовляють одяг для військових


Фахівці Долинського районного центру зайнятості для максимального задоволення потреб роботодавців у якості робочої сили, сприяють підвищенню кваліфікації безробітних шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.
Тож, за направленням районного центру зайнятості у співпраці з новоствореною у Долинському районі філією ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є», яке спеціалізується на виробництві трикотажних виробів, таким чином підвищують власну кваліфікацію 27 безробітних за професіями за професіями «швачка», «комплектувальник виробів», «майстер». Після закінчення стажування всі будуть працевлаштовані.
Слід зазначити, що дана форма підвищення кваліфікації є прийнятною як для безробітних, так і для роботодавців. Так, роботодавцям стажування дозволяє оцінити професійні якості майбутнього працівника, його вміння, здатність опановувати нові технології, а безробітному – ознайомитися з особливостями виробництва, умовами праці, адаптуватись в трудовому колективі, а набуті знання і вміння дають можливість закріпитися на робочому місці.
Зі слів керівництва ТОВ «Швейне виробництво «Мрія Є», у їхніх планах створити ще понад 20 робочих місць, укомплектування цих місць буде здійснено за сприяння служби зайнятості.

451     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб