Домовой - Светловодск
» » » На ярмарку вакансій світловодські роботодавці запрошували на роботу

На ярмарку вакансій світловодські роботодавці запрошували на роботу

Автор: redactor
На ярмарку вакансій світловодські роботодавці запрошували на роботу
25 квітня у приміщенні Світловодського міськрайонного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, в якому взяли участь близько 30 безробітних громадян.
Розпочався ярмарок вакансій з презентації роботодавців та вільних робочих місць та вакантних посад, які необхідно оперативно укомплектувати на підприємствах. Серед присутніх: Завод буддеталь ТДВ «Об'єднання Дніпроенергобудпром», СП з іноземними інвестиціями у формі ТОВ «Плайтех», ПАТ «Світловодське автотранспортне підприємство 13507», ДП «Світловодський завод силікатних виробів», ДП «Завод залізобетонних виробів», ТДВ «ОДЕБП», Філія «Світловодський райавтодор», ПП «Світловодськ млин», ФОП Мацагир Д.В.
Для шукачів роботи запропонували вакансії сортувальника виробів, сировини та матеріалів, верстатника деревообробних верстатів, кур’єра, головного бухгалтера, водія автотранспортних засобів, дорожнього робітника, вантажника, завантажувача-вивантажувача сировини, палива та стінових виробів, майстра цеху, оператора пульта керування, слюсара-інструментальника, слюсара-ремонтника, та інші.
Ярмарок перетворився у конструктивний діалог, під час якого безробітні отримали вичерпні відповіді на питання, які їх цікавили.
Майбутні кандидати мали змогу заповнити анкети та презентувати себе під час особистої співбесіди. Спілкування було доволі насиченим і продуктивним.
За результатами заходу одній особі було видано направлення на працевлаштування, 12 осіб були запрошені на підприємства для ознайомлення з роботою безпосередньо на робочому місці та 5 осіб виявили бажання взяти участь у роботах тимчасового характеру.
Змістовою частиною даного заходу стало й функціонування консультпунктів, де всі охочі мали змогу отримати відповідні консультації щодо юридичних питань та питань, пов’язаних з працевлаштуванням.
Л.Шевченко, провідний фахівець з питань зайнятості населення Світловодського міськрайонного центру зайнятості
1287     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб