Домовой - Светловодск
» » » Живи та працюй в Україні: цьогоріч роботодавці Кіровоградщини надали майже 30 тис. вакансій

Живи та працюй в Україні: цьогоріч роботодавці Кіровоградщини надали майже 30 тис. вакансій

Автор: redactor
Живи та працюй в Україні: цьогоріч роботодавці Кіровоградщини надали майже 30 тис. вакансій
Протягом січня-жовтня 2017 року, до служби зайнятості області звернулось 4,6 тисяч роботодавців, які надали відомості про 29,0 тисяч вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, чисельність роботодавців, які звернулись до служби зайнятості, збільшилась, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, на 2,3%, а кількість вакансій – на 9%, інформує в.о. директора обласного центру зайнятості Лілія Колесник.
У обласному центрі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі та в області зокрема, реалізовується соціальний проект під лозунгом «Живи та працюй в Україні», головною метою якого є пожвавлення на ринку праці України. Організатором проекту виступила Державна служба зайнятості (Центральний апарат) за підтримки органів місцевої влади. У рамках проекту у всіх регіонах України, у т.ч. Кіровоградській області, триває інформаційна компанія, спрямована на допомогу безробітних громадян у працевлаштуванні, а роботодавцям – в укомплектуванні вільних робочих місць та вакантних посад. Зокрема, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на ринкоутворюючих підприємствах області.
За січень-жовтень 2017 року, чисельність осіб, працевлаштованих за сприяння центрів занятості області, становила 19,2 тис. При цьому, кожен четвертий з них був працевлаштований у період до надання статусу безробітного. Крім того, 9,7 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.
З метою забезпечення відповідного професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи, у січні-жовтні 2017 року за сприяння служби зайнятості області 5,7 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, 91 особа навчалася у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Завдяки підвищенню результативності діяльності центрів зайнятості області щодо сприяння працевлаштування громадян, чисельність безробітних станом на 01 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою минулого року, скоротилася на 6% (на 749 осіб) та становила 11,7 тис. осіб.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі статистики та прогнозування Кіровоградського ОЦЗ за номерами: (0522)22-15- 47; (0522)32-28-76.
437     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб