Домовой - Светловодск

Ринок праці Кіровоградщини: зайнятість та безробіття

Автор: redactor
Ринок праці Кіровоградщини: зайнятість та безробіття
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на кваліфікованих робітників з інструментом (23,2%), на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (17,1%) на працівників сфери торгівлі і послуг (10,5%) та на фахівців (9,6%).
Станом на 01 вересня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 12,6 тис. безробітних громадян, з яких 59,5% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, 41,6% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
У січні-серпні 2017 року статус безробітного мали 34,0 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в серпні 1,6 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості у січні-серпні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 11,6 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 34,1%. Також було працевлаштовано 3,4 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.
Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру майже 8,5 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 24,9%.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 4,8 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14,1%.
Станом на 01 вересня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,2 тис. од.
У середньому на одну вакансію претендувало 5 осіб, у тому числі серед професіоналів – 2 особи, серед кваліфікованих робітників з інструментом – 1 особа, серед фахівців – 3 особи, серед працівників торгівлі і сфери послуг – 7 осіб, серед технічних службовців – 7 осіб, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 4 особи, серед громадян без спеціальної підготовки – 6 осіб, а серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 13 осіб.
Станом на 01 вересня поточного року майже 8,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,9% (І квартал 2016 року) до 12,7% (І квартал 2017 року) економічно активного населення.

Кіровоградський обласний центр зайнятості
361     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб