Домовой - Светловодск

Ринок праці: на одну вакансію претендує 4 особи

Автор: redactor
Ринок праці: на одну вакансію претендує 4 особи
Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на фахівців (7,8%), на працівників сфери торгівлі і послуг (9,4%), та на кваліфікованих робітників з інструментом (24,7%) та на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування і машин (24,9%).
Станом на 01 жовтня 2017 року в центрах зайнятості області було зареєстровано 12,3 тис. безробітних громадян, з яких 60,2% складали жінки, 35,6% – молодь віком до 35 років, 41,8% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, майже кожен другий безробітний належав до сільських мешканців.
У січні-вересні 2017 року статус безробітного мали 35,9 тис. осіб, з них отримали статус безробітного безпосередньо в вересні 1,9 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості у січні-вересні поточного року міськрайонними та районними центрами зайнятості працевлаштовано 12,6 тис. безробітних громадян. Рівень працевлаштування безробітних громадян становив 35,1%. Також було працевлаштовано 4,0 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.
Брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру майже 9,1 тис. осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 25,4%.
Проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 5,4 тис. осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 15,0%.
Станом на 01 жовтня 2017 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила майже 3,1 тис. од.
У середньому на одну вакансію претендувало 4 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед професіоналів – 2 особи, серед фахівців – 4 особи, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 2 особи, серед технічних службовців та працівників торгівлі і сфери послуг – по 8осіб, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 16 осіб.
Станом на 01 жовтня поточного року майже 8,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.
За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 12,3% (І півріччя 2016 року) до 12,2% (І півріччя 2017 року) економічно активного населення.
274     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб