Домовой - Светловодск
» » » За сприяння служби зайнятості 950 безробітних громадян опановують англійську мову

За сприяння служби зайнятості 950 безробітних громадян опановують англійську мову

Автор: redactor
За сприяння служби зайнятості 950 безробітних громадян опановують англійську мову
Чимало роботодавців області прагнуть укомплектувати своє підприємство працівниками, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності його використання в роботі.
«Віднедавна служба зайнятості, завдяки соціальному проекту з вивчення іноземних мов «Skills Academy», має можливість надати всім охочим безробітним безкоштовно вивчити англійську мову», – зазначила Вікторія Бернікова, начальник відділу профнавчання обласного центру зайнятості.
Нагадаємо, що у вересні минулого року Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та ГО «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська студентська спілка» укладено меморандум про співробітництво, у рамках якого реалізовується соціальний проект «Lingva Skills». Цей проект дає можливість шукачам роботи, зареєстрованим в службі зайнятості, вивчити англійську мову.
Онлайн-курс включає в себе інтерактивну гейміфіковану веб-програму для тренування мовних навичок та інших аспектів вивчення мови, а також форму зворотного зв'язку з викладачем і базу поширених запитань для спрощення процесу навчання. Зазначений курс враховує особливості менталітету українців, адаптований до реалій країни і особливостей рідної мови.
Далі Вікторія Бернікова розповідає: «Сьогодні вивчення англійської мови – це ще один з важливих кроків служби зайнятості у підвищенні конкурентоспроможності безробітних громадян на ринку праці. На сьогодні зазначені курси проходять 950 безробітних громадян, із них 150 демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО».
Громадяни, які зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та мають бажання пройти безкоштовне онлайн навчання англійській мові, можуть звертатися до центрів зайнятості за місцем перебування.


Відділ профнавчання обласного центру зайнятості
1276     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб