Домовой - Светловодск

Про пошкодженні посіви

Автор: redaktor
Про пошкодженні посівиУ статті «Чи справді пошкоджені посіви» я виклав дивну, на мій погляд, ситуацію щодо акту, в якому комісія працівників СФГ «Гвіса» провела «огляд посівів сільськогосподарських культур на території Захарівської сільської ради, що були пошкоджені зливою та градобоєм або були змиті та замулені» на площі 191 га. Тоді це здалося дивним і не зрозумілим. В статті було поставлене питання до керівників АФГ «Гвіса».
Зокрема: «З якою метою був складений акт? Що хотіли показати цим актом СФГ «Гвіса» та ПП Поліна? Вони хочуть отримати страховку, чи показати збитки власникам орендованої землі?»

Керівник підприємства Володимир Грушка відгукнувся на мою статтю. Під час спілкування з ним, я отримав відповіді на поставлені питання. Грушка повідомив, що метою складання подання акту до РДА та управління статистики було повідомлення про стихію, яка впливе на урожайність означених культур. На пошкоджених полях вона буде нижчою. Це вплине на середню урожайність по господарству. З акту буде зрозуміло, чому урожайність стала нижчою.

Крім пояснення на словах, Володимир Грушка запросив голову РДА, його першого заступника Сергія Орленка та начальника управління АПК Віктора Філоненка та мене відвідати пошкоджені поля. Він пояснив , у чому саме полягає пошкодження урожаю.

Питань до Володимира Грушки у мене більше немає, але виникло питання до начальника управління АПК РДА Філоненка. Саме він, за посадою повинен бути у подібних питаннях. Я особисто звертався до Віктора Філоненка за роз’ясненням з питання згаданого акту. Нажаль, належної відповіді я не отримав. Чому він це зробив, я не розумію. Це некомпетентність, чи якась інтрига?

Про пошкодженні посіви
Про пошкодженні посіви

Вадим Степанець
2159     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб