Домовой - Светловодск

Про що говорить біль у різних частинах тіла

Автор: admin
Про що говорить біль у різних частинах тіла
У кожного переживання та емоції є "своє місце" на тілі для болю.

Голова

Найпоширеніша думка, яку підтверджує доктор Крістіан Петерсон, полягає в тому, що будь-який головний біль пов'язаний із перевантаженням і стресом. Якщо ваш день був занадто насичений роботою чи якимись стрибками в емоційному тлі, то головний біль може бути наслідком таких факторів.
Шия

Лорі Д'Аскензо, лікар-хиропрактік-кинезиолог, каже, що шия – це місце, на якому лежить тягар провини й самознищення людини. Якщо вас мучить біль у шиї, можливо, ви занадто строго себе судите або ж не можете пробачити собі якийсь вчинок. Пробачити себе і попросити вибачення у того, перед ким ви відчуваєте почуття провини, може стати найкращими "ліками".
Біль у плечах (плечі)

Плечі, за словами ще одного хіропрактика, Роса Кітсона, – це місце, куди лягає тягар турбот, тягар в житті. Боліти вони починають, коли ми надмірно перенавантажуємо себе турботами і справами. Біль у плечі – вірна ознака того, що пора б уже розділити відповідальність і турботу з кимось із близьких.
Верхня частина спини

Ронда Дегаст, тренер і практик у саморозвитку, говорить про те, що верхня частина спини відповідає за любов, за її отримання та віддачу. І, якщо болить саме ця область тіла, то, ймовірно, ви комусь недодаєте любові або недоотримуєте її. Може бути, такі симптоми сигналізують про те, що пора б зайнятися відносинами з близькими вам людьми.
Нижня частина спини (поперек)

Доктор Марк В.Тонг говорить про те, що цей відділ спини прямо пов'язаний з фінансовою стороною нашого життя. Якщо ви незадоволені своїм фінансовим становищем, якщо вважаєте, що недоотримуєте на роботі або витрачаєте непомірно багато, і ці думки не дають вам спокою – це може позначитися на вашій попереку і нижній частині спини.
Лікті

У статті Алана Фогела в журналі "Психологія сьогодні" говориться, що лікті – це відображення нашої жорсткості по відношенню до людей. І якщо вас турбує ця частина тіла, то, можливо, ви просто занадто безкомпромісні по відношенню до оточуючих. Спробуйте переглянути свої жорсткі критерії в спілкуванні, і, можливо, біль пройде.
Руки

І знову повертаємося до доктора Лорі Д'Аскензо, який стверджує, що руки – це зв'язок із зовнішнім світом. Якщо у вас проблеми з руками, вони болять і викликають якісь неприємні відчуття, то, цілком можливо, вам не вистачає спілкування. Спробуйте запросити колег на вечерю або познайомитися з новими сусідами. Проблема може вирішитися сама собою.


Стегна

Доктор хиропрактік Барбара Кларк говорить про те, що стегна – це рух вперед. І проблеми зі стегнами, біль, слабкість, неприємні відчуття – це уособлення небажання людини рухатися вперед. Щоб позбутися будь-яких проблем зі стегнами, спробуйте сміливо вступити в те майбутнє, яке гряде. Не бійтеся змін, руху, зміни в способі життя.
Коліна

Лоренс Мічел, фахівець в нетрадиційній східній медицині, каже, що коліна – це наше его. Якщо у вас завищена самооцінка, то можуть бути проблеми з колінами. Щоб позбутися болю в цьому місці, варто звернути увагу на самооцінку і зарозумілість. Можливо, вони занадто завищені і ви звеличуєте свої досягнення. Або навпаки, в чомусь не даєте собі заслуженої похвали і недооцінюєте себе і свої сили.
Литковий м'яз

Доктор Лаура Перрі пише, що цей м'яз – індикатор, який так само говорить про емоційний стан, але тут у нас концентруються такі переживання, як образа і заздрість. Щоб позбутися болю в литкових м'язах, проаналізуйте свій стан. Чи не збираєте образи, не заздріть іншим людям.
Кісточка

Джулі Дуглас, автор безлічі книг із самопізнання, каже, що кісточки відповідають за нашу здатність отримувати насолоди. Це той випадок, коли задоволення може допомогти перемогти біль. Якщо ви занадто аскетичні і позбавляєте себе заслуженої нагороди і задоволень, у вас можуть виникнути проблеми з кісточками.
Стопи

Психолог з Каліфорнії, Адаобі Аніджей, стверджує, що занадто багато негативу в житті, в подіях і в думках можуть призвести до проблем зі стопами. Якщо у вас є така проблема, то вам слід навчитися відпускати негатив і радіти дрібницям. Адже життя насправді прекрасне!
1430     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб