Домовой - Светловодск

Що ще Яценюк віддав Коломойському?

Автор: admin
Що ще Яценюк віддав Коломойському?

Але, “Укрнафта” не єдиний актив, який Яценюк віддав Коломойському, з дозволу прем'єр-міністра бізнесмен продовжує збільшувати всій вплив на авіаційну галузь. По суті, авіація вже давно знаходиться під контролем губернатора Дніпропетровська, але тепер, Яценюк повністю подарував її.

21 січня о 10.00 Окружний Адміністративний суд Києва буде розглядати позов авіакомпанії МАУ проти Міністерства Інфраструктури, щоб оскаржити діючий порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній (наказ N245).

Зараз, щоб отримати право на новий маршрут авіакомпанія подає заявку, яку розглядає спеціальна комісія до якої входять представники міністерства і державіаслужби. Але для чого МАУ комісія, якщо можна зробити так, щоб право на польоти видавалось виключно головою Державіаслужби Денисом Антонюком? Адже, Денис Антонюк — людина, вся кар'єра якої зв'язана виключно з МАУ. Саме Антонюк хотів ввести в дію скандальні правила видачі ліцензій на польоти, за яким МАУ отримувало абсолютну монополію на ринку.Суддею в даному процесі виступає одіозний Евген Аблов, карманий суддя Януковича, той самий, який 9 грудня 2013 року узаконив спробу розгону Майдану в ніч 10-11 січня, але чомусь до сих пір не люстрований та знаходиться на своїй посаді. Певно тому, що суддя, якого давно має бути звільнено та покарано без проблем виконує замовлення та працюватиме вже на представників нинішньої влади.

Вразі, якщо суд вирішить справу на користь МАУ — це буде ще один крок до абсолютного захоплення ринку, і тоді про дешеві перевезення і лоукости можете забути, адже, як сказав, президент МАУ він проти перетворворення авіації на електрички.

На дії Антонюка вже заведено кілька справ у Генпрокуратурі, але чомусь для Кабміну всіх цих причин мало, щоб відсторонити очевидно заангажовану людину від виконання обов'язків. Напевно так, пан Яценюк доводить, що він виступає за евроінтерграцію та розвиток ринкової економіки.

Але, здається, прем'єр-міністр забув, що зараз громадськість, на відмінну від нього, не має обіцянок перед Коломойським, тому і далі буде вимагати відставки Антонюка, рівних прав для всіх авіаперевізників та ратифікації угоди ЄС “про відкрите небо”, що дасть можливість розвитку на українському ринку лоукостів.

Катерина БУТКО
1708     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб