Домовой - Светловодск
» » » Радник глави МВС: "Яку зброю закупила Україна, найкраще відчує агресор"

Радник глави МВС: "Яку зброю закупила Україна, найкраще відчує агресор"

Автор: admin
Радник глави МВС: "Яку зброю закупила Україна, найкраще відчує агресор"Міноборони закупило озброєння на безпрецедентну суму – на понад мільярд гривень. З початку АТО за сприяння Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та тодішнього командувача Національної гвардії України Степана Полторака для потреб цієї військової правоохоронної структури були закуплені 1200 одиниць транспорту та близько 200 одиниць важкої техніки.

Зорян Шкіряк зазначив, що після ряду заходів з укріплення Збройних сил України та їх модернізації, проведених Міністром оборони України Степаном Полтораком, вдалося мінімізувати бюрократичну складову, що стосувалася оснащення і постачання у Збройні сили України. Відтак лише за останній тиждень були укладені контракти на постачання важкої техніки і озброєння на безпрецедентну суму – понад мільярд гривень.

Зорян Шкіряк нагадав, що з початку АТО за сприяння Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та тодішнього командувача Національної гвардії України Степана Полторака для потреб цієї військової правоохоронної структури були закуплені 1200 одиниць транспорту та близько 200 одиниць важкої техніки.

– Яку саме зброю закупила Україна, найкраще відчує агресор, – зазначив Зорян Шкіряк, відповідаючи на запитання щодо того, яку саме озброєння закупили для силових структур України.

Прес-служба МВС України
1660     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб