Домовой - Светловодск

БУНКЕРИ ПОСТУПОВО ПОРОЖНІЮТЬ

Автор: admin
БУНКЕРИ ПОСТУПОВО ПОРОЖНІЮТЬПо дорозі на Кременчук, в районі очисних споруд вже кілька десятків років, як розкинувся могильник, де у бетонних бункерах зберігаються надто токсичні відходи гальванічних виробництв колишнього заводу «Калькулятор» і заводу «Чистих металів», який все ще животіє… Даний об’єкт вже давно став головним болем властей Світловодського району, на землях якого він розташований. Ну, по-перше, плин часу порушує його герметизацію, що несе небезпеку забруднення довкілля, а по-друге, цій розгерметизації «допомагають» мисливці за рідкоземельними елементами, що там зберігаються (є інформація, що кілька таких копачів знайшли свою смерть у тих бункерах, надихавшись токсичних випаровувань). Та ось, як ми писали у №30 нашої газети від 24 липня ц. р., на теренах могильника з’явились професійні ліцензовані «старателі» – ТОВ «Укрвторутилізація» із Дніпропетровська, які, заручившись згодою районної влади, приступили до очищення бункерів із послідуючим вивезенням їхнього вмісту на спеціалізоване підприємство у Запоріжжі. Однією із умов цієї згоди є прозорість названих робіт, адже, власті переймаються не стільки вивезенням тих відходів, скільки тим, щоб фірмачі не ввезли до спорожнілих бункерів якоїсь іншої (ще більш небезпечної) отрути звідкілясь… Тож, з метою такого контролю, 16 вересня заступник голови Світловодської РДА Сергій Орленко та депутат райради Ігор Кузьменко і навідались на даний об’єкт, де окрім представника ТОВ «Укрвторутилізація» Андрія Гриценка, їх «зустрів»… козлиний череп на огорожі… Роботи, повідомив Гриценко, ведуться згідно плану. «Калькуляторська» частина могильника вже майже спорожніла – 500 тон відходів вже вивезено, ще 200 - чекають на вивезення, запаковані у 700-кілограмові лантухи. Після цього дійде черга до «чистометалівського» непотребу.

\БУНКЕРИ ПОСТУПОВО ПОРОЖНІЮТЬ
БУНКЕРИ ПОСТУПОВО ПОРОЖНІЮТЬ
БУНКЕРИ ПОСТУПОВО ПОРОЖНІЮТЬ А це – ще близько тисячі тон.
«Світловодськ Інформ»
БУН. Вас вітає могильник!; БУН1. «Калькуляторські» бункери практично вичищені. Орленко (праворуч) розмовляє з Гриценком; БУН2. Лантухи ждуть…
1921     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб