Домовой - Светловодск

Правий сектор пропонує стратегію Дракули

Автор: admin
Правий сектор пропонує стратегію Дракули


Для того, щоб перемогти озброєного ворога, недостатньо ефективно знищувати його фізично.
Треба, щоб ворог тебе боявся. Боявся настільки, щоб страх перед тобою був сильнішим за мотивацію воювати. Інакше на місце знищеного ворога прийде новий.
Саме тому в усі часи ворогів намагалися не лише знищити, а ще й налякати. (Якщо добре лякати, іноді і вбивати не доводиться). Але тут є одне "але".
...Жив в одному селі старий дід. Придумав собі підробіток до пенсії: збирав металобрухт і складав на своєму подвір'ї, а потім оптом продавав скупникам.
І знадилися, як це часто буває, якісь покидьки лазити вночі на його подвір'я і той металобрухт красти. Нічого проти них не допомагало, тож дід влаштував засідку, підстеріг одного крадія і застрелив із рушниці, а тіло порубав на шматки і прикопав.
Здогадуєтесь, що було далі? На діда ніхто не подумав - не лише менти, але й крадії. Ну, зник якийсь асоціальний тип і зник, хтозна, куди він подівся. Дідів металобрухт продовжували красти.
Тоді дід... викопав порубані шматки тіла і розкидав по селу. Щоб знали і боялися.
Діда, звичайно, посадили.
...Зараз у нас позиціонка, наступати не дозволяють, стріляти великим калібром - теж. Наслідок зрозумілий - знищувати ворогів "пачками", по багато одразу ми не можемо, а коли все-таки знищуємо, не можемо в цьому зізнаватись. Ми замовчуємо втрати ворога, ворог теж замовчує свої втрати - в результаті на тому боці думають, що воювати проти нас не так вже й небезпечно. І лізуть.
Припустимо, ми взяли в полон 100 озброєних ворогів. На місце полонених прийдуть нові - можливо, частково ті самі, бо ми ж їх обмінюємо.
Припустимо, ми взяли у полон 100 озброєних ворогів і вони десь по-тихому поділися. Ніхто взагалі цього не помітить, і на місце тих, що поділися, приїдуть нові.
Припустимо, ми взяли в полон лише одного озброєного ворога і вчинили з ним відповідно. Публічно. Під відео. Потік бажаючих воювати проти таких відморозків суттєво зменшиться.
Але тут (див. фінал історії про діда) втрутиться "міжнародна спільнота". Та сама, яка нав'язує нам правила гри, першим пунктом у яких записано, що ми програли. І буде в нас багато-багато проблем.
Через це я завжди кажу: влада у державі має бути демократична, легітимна і діяти виключно в рамках законності. Але крім неї, повинні існувати - можливо, насправді, а може, лише в легендах - якісь невидимі "летючі ескадрони" "карателів", одна лише згадка про яких навіює жах на ворогів. Їхня інфернальна жорстокість (існуюча на 95% у постановочних фото і розповідях "очевидців") повинна стати притчею во язицех, про них мають співати пісні кобзони і взахльоб розповідати кісельови, а українські офіційні джерела повинні заперечувати їхнє існування - або ловити їх з нечуваним розмахом і галасом, і так само нечувано безрезультатно.
Гібридна війна - так гібридна війна.

Олена Білозерська
1328     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб