Веселимось, граємо, літечко вітаємо!
Літні канікули — гаряча пора для бібліотек та бібліотекарів, коли дітей не тільки обслуговують книгою, а й організовують для них цікаве і змістовне дозвілля.
5 червня до бібліотеки-філії №3 завітали дітлахи з літнього табору «Ластівка» ЗОШ№5. Не знаємо як для дітей, а для нас, бібліотекарів, кожен раз спілкування з дітьми визиває справжнє задоволення. Вони захоплюють своєю безпосередністю, жагою розповісти про своє життя та про свої хоббі. Цього разу їхні оповіді про рідне місто Світловодськ були присвячені 60-річчю від дня його заснування.
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403723146_r2.jpg)
Діти переглянули відео «Подорож рідним містом», прийняли участь в годині цікавого краєзнавства «Відкрий для себе рідне місто».
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403723579_r3.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403723728_r4.jpg)
Але наша зустріч носила не тільки пізнавальний, а ще й творчий характер.
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403724065_r5.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403724026_r6.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/1403724044_r7.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/1403724133_r8.jpg)
Майстер-клас «Прапор свій здіймаємо гордо!» по виготовленню стягів України, міста та школи показали які діти талановиті, розумні, патріоти своєї держави, рідного міста та школи.
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403724458_r9.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403724791_r10.jpg)
![Веселимось, граємо, літечко вітаємо! Веселимось, граємо, літечко вітаємо!](/uploads/posts/2014-06/thumbs/1403724778_r11.jpg)
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.