Знову про ринок
Раніше у публікації «Чому відмовляються платити ринковий збір» ми повідомляли про конфлікт між підприємцями, які торгують на ринку «Світанок», та Комбінатом комунальних послуг, який є власником ринку. Підприємці категорично не готові платити підвищений тариф.
22 травня в будівлі виконкому знову відбулася зустріч підприємців, міської влади та керівництва ККП. Зустріч проходила у гарячих спорах. Підприємці наполягали на негайному скасуванні тарифу. Влада доводила, що є встановлена законами процедура дій.
Щодо тарифу, то було прийняте рішення створити спільну комісію, яка підготує економічно обґрунтований тариф. Він має врахувати не тільки компенсаційну складову від торгівлі, а й інвестиційну. Усі погодилися, що ринок має розвиватися.
Підприємці піднімали багато інших питань, які пов’язані з функціонуванням ринку. Наступна зустріч відбудеться 2 червня. На ній має бути остаточно узгоджений тариф. На сплату «містового» за торгівлю.
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828034_dsc_0045.jpg)
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828073_dsc_0052.jpg)
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828167_dsc_0055.jpg)
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828227_dsc_0056.jpg)
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828300_dsc_0060.jpg)
![Знову про ринок Знову про ринок](/uploads/posts/2014-05/thumbs/1400828374_dsc_0053.jpg)
Наш кореспондент
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам
зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.