Домовой - Светловодск
» » » Рятувальники і працівники Крилівського лісового господарства провели спільні навчання

Рятувальники і працівники Крилівського лісового господарства провели спільні навчання

Автор: redaktor
Рятувальники і працівники Крилівського лісового господарства провели спільні навчання24 квітня на території Крилівського лісництва ДП “Світловодський лісгосп“ відбулися спільні тактико-спеціальні навчання по гасінню умовної пожежі лісу. Навчання мали на меті відпрацювати взаємодію щодо проведення оперативних дій під час гасіння пожеж у лісах між підрозділами пожежної охорони та Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Після відпрацювання теоретичних питань, зокрема, щодо тактики та способів гасіння лісових пожеж, відбулося практичне відпрацювання дій працівників обох відомств, де було задіяно 22 чоловіки особового складу та 6 одиниць пожежної та пристосованої для пожежогасіння техніки.

Згідно з тактичним задумом через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб виникла пожежа хвойної підстилки та сухої трави в Крилівському лісництві. Отримавши повідомлення, до місця події прибувають лісники та рятувальники і розпочинають гасіння пожежі. По периметру зони пожежі прокладається мінералізована смуга. Завдяки вжитим спільним заходам рятувальники локалізовують займання і згодом повністю ліквідовують пожежу.

- Рятувальникам та працівникам лісового господарства вдалося продемонструвати злагодженість дій та готовність до гасіння лісових пожеж, отже мети навчань досягнуто, - зазначив заступник начальника У ДСНС в області з реагування на надзвичайні ситуації Олег Мельчуцький.

Проте, не зайве нагадати, що безпека на території лісництв залежить і від обачності жителів області та їх бажання берегти ліси, яких на Кіровоградщині не так багато.

Рятувальники і працівники Крилівського лісового господарства провели спільні навчання

Рятувальники і працівники Крилівського лісового господарства провели спільні навчання

Джерело "Прес-служба У ДСНС в області"
1907     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб