Домовой - Светловодск

Служба порятунку перевіряла Світловодськ

Автор: admin
Служба порятунку перевіряла Світловодськ
15 жовтня працівники Служби порятунку провели відпрацювання житлового сектору мікрорайону Хмельницький, що у г.Світловодську.
Рятувальники поспілкувались з городянами на тему безпеки у побуті. Зокрема нагадали правила користуваня побутовими електричними та газовими приладами, відкритим вогнем, печами й грубами. Також наголосили на небезпеці несправної та перевантаженої елелектромережі, залишеного непогашеним багаття після спалювання бурьянів, сміття чи сухого листя неподалік від житлових будинків, деревяних господарчих споруд чи парканів. Вагомим аргументом на користь суворого дотримання правил протипожежної безпеки у повсякденногму житті пересічними громадянами служить той факт, що більша половина пожеж, які виникають в області, стаються саме у житловому секторі і з вини господарів квартир та будинків. На жаль, нерідко такі пожежі закінчуються трагічною загибеллю.
У розмові з громадянами працівники Служби порятунку також звертали увагу людей на необхідність турботи про дітей, оскільки через дитячі пустощі з вогнем у житловому секторі трапляється чимало вогневих випадків. До групи ризику потрапили також прихильники паління у ліжку, а саме вони найчастіше гинуть від наслідків власної згубної звички.
Крім того, рятувальники звернули увагу жителів Світловодська на питання цивільного захисту: порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях, способи й засоби індивідуального захисту, прийоми надання першої допомоги, поведінку при виявленні вибухонебезпечних предметів. Всім громадянам рятувальники роздали застерігаючі листівки.
Прес-служба У ДСНС в області
1630     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб