Домовой - Светловодск

Зустріч ансамблю танцю «Вогник» з воїнами АТО

Автор: admin
Зустріч ансамблю танцю «Вогник»  з воїнами АТО
Україна не готувалася до війни. Країна ледве опам'ятовується після подій на Майдані та багаторічної деградації і нове випробування для неї виявилося несподіваним та важким. За великим рахунком, країну виявилося особливо і нікому захищати від бойовиків, що прибувають з Росії, і сепаратистів на сході. Тому кожен захищає її як може: хто зі зброєю в руках, хто допомагає матеріально, а хто підтримує моральний дух воїнів. Тому жителі нашого міста не можуть стояти осторонь цих подій і ось, уже вчетверте, 19 жовтня відбулася зустріч учасників народного самодіяльного ансамблю танцю «Вогник» міського Палацу культури (керівник Олена Макогон) та вокальних груп «Карамельки» і «НІКО» (керівник Наталія Яцина) з бійцями учбової частини батальйону «Донбас», що у м. Дніпропетровську.
Слабкість силових структур намагаються компенсувати українські патріоти. Всюди створюються батальйони територіальної оборони. Одним з перших з'явився батальйон «Донбас». Його сформували жителі Донецької і Луганської областей. Основа батальйону спецпризначення — не менше 75% складу жителі Донбасу. Цей батальйон створювався для проведення розвідувальних, противодиверсійних, штурмових операцій, бере участь у прикритті держкордону від мобільних груп диверсантів і терористів. Сьогодні вся країна протистоїть ворогу та єднається навколо головних цінностей — незалежності і свободи. Для хлопців на передовій дуже важлива підтримка з дому, адже віра і посмішка додають їм неабиякої сили і впевненості. Музика – це гостра зброя, яка доходить до всіх сердець, до всіх людей, до серця бійця, який потім буде мати дух і зможе боротися, захистити нашу державу, захистити нашу сім’ю. Та не тільки піснею наші земляки вирішили підтримати солдат. Завдяки небайдужості світловодців було зібрано багато теплих речей та продуктів харчування. Діти також приєдналися до кампанії допомоги солдатам, і намалювали багато різних малюнків зі словами подяки і підтримки. Серед учнів ЗОШ №10 проводилася акція «Лист солдату». На концерті бійці з вдячністю приймали дитячі малюнки та листи. А один солдат одразу ж написав відповідь і ми, по приїзді додому, завітали до 9-А класу і вручили її Максимові — авторові листа. Це був зворушливий момент, коли в дитячих очах читалося усвідомлення того, що вони також можуть допомогти – для справжнього патріота вік не має значення. Хлопчики і дівчатка написали від душі, як можуть лише діти, бо вони розуміють, що їх листи рятують простих українських хлопців, яким довелося взяти в руки зброю від зневіри та депресії. Солдати для них не книжкові, а справжні герої. Бо, не шкодуючи життя, боронять Батьківщину.
Ми дякуємо всім небайдужим жителям нашого міста: батькам та дітям ЗОШ №2 за фінансову допомогу та, що особливо для бійців цінне, малюнки та браслети, виготовлені власними руками. Діти зібрали разом з батьками усе, що могли, адже розуміють — на Сході справжня війна. Діти кажуть, що переживають за кожного бійця, пишаються ними і хочуть їм хоча б чимось допомогти.
Також дякуємо Дзюнику О.В., Потеряйку М.М. та колективу кафе «Юність», Шумакову О.Я та колективу фірми «Хлібодар», Шумейко О., Нечитайло Л.В., Забродньому С.А. за допомогу в організації поїздки, родині Скалозуб з Павлівки, родинам Обертас, Мельник, Макогон, а також колективам міського Палацу культури та його директору Ларисі Ляшенко. Вся зібрана гуманітарна допомога була в той же день відправлена в зону АТО.
Та ми розуміємо, що така допомога потрібна постійно і в найближчих планах творчої групи ансамблю відвідати поранених бійців в госпіталі ім. Мечникова. Сподіваємося, що ця поїздка відбудеться, як і попередні, завдяки вашій підтримці.
О.Макогон
тел. 0977083927
2633     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб