Домовой - Светловодск
» » » Шлях до мети: безробітних Кіровоградщини запрошували на військову службу за контрактом

Шлях до мети: безробітних Кіровоградщини запрошували на військову службу за контрактом

Автор: redactor
Шлях до мети: безробітних Кіровоградщини запрошували на військову службу за контрактом
Центрами зайнятості організовуються заходи, що спрямовані на орієнтацію незайнятих трудовою діяльністю громадян на військову службу за контрактом в Збройних Силах України. Так, наприклад, такий захід пройшов у Петрівському районному центрі зайнятості, за участі представників військового комісаріату.
Під час зазначеного семінару, начальник відділення забезпечення районного військового комісаріату Ігор Свірідов ознайомив присутніх із переліком професій, які необхідні сучасній армії, умовами прийому та проходження громадянами України військової служби, їх правами та обов'язками.
«У сучасних умовах ринку праці, військова служба за контрактом є одним із шляхів до зайнятості безробітного населення», – наголосив І. Свірідов. Він зауважив, що на сьогоднішній день створена й постійно вдосконалюється гнучка система соціального захисту військовослужбовців за контрактом, яка має певні переваги. Це, насамперед, гарантія стабільного грошового забезпечення, вільний вибір місця та умов служби по всій території України, можливість кар’єрного росту, інші соціальні гарантії, передбачені чинним законодавством.
Безробітні, яких зацікавила інформація стосовно вищезазначених питань, були запрошені на співбесіду до військового комісаріату.
Також безробітні отримали актуальну інформацію про стан місцевого ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості, можливість започаткування власної справи за її сприяння тощо.
382     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб