Домовой - Светловодск
» » » Плануємо професійні і життєві перспективи: у Кропивницькому відбувся інтерактивний захід для дітей з вадами здоров´я

Плануємо професійні і життєві перспективи: у Кропивницькому відбувся інтерактивний захід для дітей з вадами здоров´я

Автор: redactor
Плануємо професійні і життєві перспективи: у Кропивницькому відбувся інтерактивний захід для дітей з вадами здоров´я
У рамках обласного місячника сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, для вихованців «Навчально-виховного об`єднання Спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», було проведено профорієнтаційний захід.
Основною метою проведення цього заходу було формування у дітей, які мають вади здоров´я, усвідомленого ставлення до себе як до повноцінного члена суспільства і майбутнього професіонала своєї справи та задля уміння робити вибір і планувати свої професійні і життєві перспективи.
Під час інтерактивного заходу, фахівці міськрайонного центру зайнятості розповіли учням про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомили з формулою вибору професії «Хочу, можу, треба», де «ХОЧУ» – це ваші бажання, «МО-ЖУ» – це нахили, здібності, захоплення, а третя складова формули «ТРЕБА» – це знання про необхідність обраної професії або спеціальність на ринку праці.
Школярі з радістю брали участь у профорієнтаційних іграх та конкурсах. Також учнів було ознайомлено з класифікацією професій, зодіакальним калейдоскопом спеціальностей та барометром професій, їх актуальністю.
Таким чином, узагальнення результатів проведеного заходу засвідчило, що надана інформація про професії має допомогти учням зробити правильний вибір та впевнено відчувати себе у майбутньому.
290     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб