Домовой - Светловодск

Повернутись до мирного життя і реалізувати себе

Автор: redactor
Повернутись до мирного життя і реалізувати себе

Захищати країну – відповідально та почесно. Повертатися до повсякденного життя після виконання громадянського обов’язку – непросто. Відбувається переоцінка цінностей, нові погляди на життя і на професійну самореалізацію. Маловисківський районний центр зайнятості надає демобілізованим військовослужбовцям та учасникам антитерористичної операції широкий спектр соціальних послуг, що сприяє якнайшвидшому поверненню їх до трудової діяльності. Однією з найдієвіших послуг є допомога у започаткуванні власної справи, адже це дає змогу не лише фінансово забезпечувати власне життя, а й здійснити свої задуми та мрії.
Такою можливістю скористався Олександр Онойко – демобілізований учасник АТО. Після повернення додому, відновивши сили, він звернувся до районного центру зайнятості за допомогою у пошуці роботи. Від фахівців з питань зайнятості, чоловік дізнався про таку послугу центру, як надання одноразової допомоги на відкриття власного бізнесу. Обміркувавши усі «за» та «проти» Олександр дійшов висновку – треба ризикнути!
Ідею для власної справи підказала дружина – організація торгівлі недорогим та якісним одягом.
«Олександр підійшов до завдання дуже відповідально: детально розробив бізнес-план, висвітлив всі етапи підготовки та реалізації підприємницького проекту, сформував плановий асортимент товарів, який планується реалізовувати», – розповідає директор Маловисківського районного центру зайнятості Алла Кучеренко.
Тож вже незабаром жителі Малої Виски зможуть придбати якісний одяг для всієї сім’ї і підтримати розвиток малого бізнесу Кіровоградщини.
354     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб