Домовой - Светловодск
» » » Співпрацюємо і допомагаємо: з початку року на Світловодщині працевлаштовано понад 250 безробітних квотної категорії

Співпрацюємо і допомагаємо: з початку року на Світловодщині працевлаштовано понад 250 безробітних квотної категорії

Автор: redactor
Співпрацюємо і допомагаємо: з початку року на Світловодщині працевлаштовано понад 250 безробітних квотної категорії
У рамках Місячника сприяння зайнятості інвалідів, у Світловодському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День соціального партнерства. Цей захід орієнтований на вдосконалення форм і методів співпраці з органами влади, роботодавцями і соціальними партнерами щодо реалізації державної політики зайнятості населення.
У рамках заходу було проведено засідання круглого столу, під час якого учасники обговорили нагальні проблеми зайнятості населення, в т.ч. громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
У засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення міста та району, а також керівники підприємств: Завод залізобетонних виробів, КП «Добробут», ФГ «ВК і К», СП ТОВ «Плайтех», ТОВ ВАТ «Олімп», Управління каналу «Дніпро-Інгулець», ПРАТ «Світловодське АТП-13507», Світловодський міський палац культури.
Ілля Домбровський, директор міськрайонного центру зайнятості, поінформував присутніх про результати спільної роботи щодо працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Він зазначив, що у січні-жовтні поточного року, за направленням центру зайнятості, працевлаштовано 251 безробітного квотної категорії, пройшли професійне навчання 90 осіб, до громадських та інших тимчасових роботах було залучено 262 особи.
Особлива увага на засіданні приділялась питанню зайнятості громадян з інвалідністю, зокрема виконанню роботодавцями нормативу працевлаштування осіб квотної категорії. Ілля Домбровський акцентував увагу присутніх на тому, що роботодавці зобов’язані виділяти та створювати робочі місця для працевлаштування інвалідів. У тому числі, спеціальні робочі місця, а також створювати для них умови праці з урахуванням індивідуальних програм реабілітації, надавати державній службі зайнятості інформацію, необхідну для організації працевлаштування інвалідів, і звітувати Фонду соціального захисту інвалідів про зайнятість та працевлаштування інвалідів.
У січні-жовтні 2017 року за допомогою служби зайнятості знайшли роботу 24 особи даної категорії.
У ході засідання круглого столу, також були були обговорення питання співпраці щодо працевлаштування осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій, у т.ч. інвалідів.

Н. Котова, провідний фахівець відділу інформаційних систем Світловодського міськрайонного центру зайнятості
1077     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб