Домовой - Светловодск
» » » Близько 6000 безробітних пройшли професійне навчання цьогоріч

Близько 6000 безробітних пройшли професійне навчання цьогоріч

Автор: redactor
Близько 6000 безробітних пройшли професійне навчання цьогоріч
Підвищення конкурентоспроможності та мобільності громадян у сучасних умовах ринку праці, що будується на місцевому економічному підґрунті, є одним із основних напрямів діяльності обласної служби зайнятості.
З цією метою, центрами зайнятості організовується професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації необхідних працівників з числа безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреби підприємства, установи чи організації. Навчання здійснюється на базі навчальних закладів, центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та безпосередньо на виробництві.
Загалом, з початку року, професійне навчання проходили 5750 безробітних.
Наприклад, в поточному році, за сприяння центрів зайнятості області, 7 осіб з числа демобілізованих учасників АТО здобули, в обласному навчально-курсовому комбінаті «Аграрник», професію водія автотранспортних засобів (категорія С) та отримали бажану роботу.
На базі Кіровоградського професійного ліцею побутового обслуговування організовано підготовку та перепідготовку 10 осіб з числа безробітних жінок за професією «кравець», що має попит на місцевому ринку праці.
Серед закладів, які організовують спільно центрами зайнятості області професійне навчання, слід зазначити ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей ім. Героя Радянського Союзу О. С. Єгорова», ДНЗ «Кіровоградський професійний ліцей сфери послуг», Піщанобрідський професійний аграрний ліцей та професійно-технічне училище № 38 смт Голованівська.
Слід зазначити, що навчання організовується під конкретні замовлення роботодавців, а це означає, що по його закінченню усі слухачі матимуть роботу.

В. Бернікова, начальник відділу організації профнавчання обласного центру зайнятості
543     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб