Домовой - Светловодск

Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних

Автор: redactor
Громадські роботи: соціальна підтримка безробітних

Завдяки тісній взаємодії органів влади та місцевого самоврядування з центрами зайнятості області організовано проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру за участі безробітних громадян. Варто зазначити, що організація цих робіт тимчасового характеру триває постійно, у результаті якої лише упродовж січня–вересня поточного року 9,2 тис. громадян з числа зареєстрованих безробітних мали роботу та матеріальну підтримку, що в теперішній час має неабияке значення.
Слід зазначити, що ці роботи дозволяють вирішити певні проблеми територіальних громад, наприклад, з благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування спортивних майданчиків, кладовищ, об’єктів культурної та історичної спадщини, а також військових поховань, пам’ятників, обелісків, меморіалів Другої світової війни.
Сьогодні можна з впевненістю сказати, що організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем територіальних громад. Зацікавленість підприємств в організації таких робіт має неабиякий сенс: окрім забезпечення виконання нагальних тимчасових робіт, розширюються можливості роботодавця у виборі майбутніх працівників.

Відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості
576     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб