Домовой - Светловодск
» » » Вирішуємо проблему працевлаштування громадян з інвалідністю спільно

Вирішуємо проблему працевлаштування громадян з інвалідністю спільно

Автор: redactor
Вирішуємо проблему працевлаштування громадян  з інвалідністю спільно
У сучасних умовах ринку праці налагоджена взаємодія роботодавців та служби зайнятості є важливим чинником у вирішенні нагальних проблем зайнятості населення, зокрема, громадян з інвалідністю.
«Працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями» - тема засідання круглого столу, що відбувся у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості. В заході взяли участь представники ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», «РУР груп С.А.», ТОВ «Ноксен», ПРАТ «Швейна фабрика «Зорянка», Інгульська шахта Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ПП «Рубіж Україна В», ПП «Центр-Еліт», ТДВ «Інтерресурси», Кіровоградське обласне відділення фонду соціального захисту інвалідів, управління соціального захисту населення Подільської та Фортечної районних у м. Кропивницькому рад.
Відкрила засідання директор міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова, яка зазначила, що особи з обмеженими фізичними можливостями належать до уразливих верств населення, потребують соціального захисту, оскільки в сучасних економічних умовах їм важко конкурувати на ринку праці.
Під час засідання обговорювалися нагальні питання, що потребують спільного вирішення, у т.ч. підвищення якості робочих місць для осіб із особливими потребами та створення для них гідних умов і оплати праці; подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, дискримінації в оплаті їхньої праці тощо.
В ході заходу було наголошено на необхідності продовження тісної співпраці та взаємодії усіх сторін соціального партнерства у напрямку підвищення конкурентоспроможності цих громадян на ринку праці, забезпечувати вдосконалення форм роботи з вищезазначеними особами, з урахуванням індивідуального підходу, що сприяють їх працевлаштуванню, самовизначенню та самореалізації.
У результаті конструктивного діалогу учасники дійшли висновку щодо посилення взаємодії у напрямку працевлаштування людей з інвалідністю, обговорили основні напрямки подальшої співпраці
532     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб