Домовой - Светловодск

Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів

Автор: redaktor
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборівЩе вчора здавалося, що вибори закінчилися, але… Усі розуміють що після майдану потрібно міняти всю владу – від Президента до міського депутата. Це відчувають жителі міста, тому вважають за свій обов’язок контролювати владу. Напевно, саме тому на сесію сьогодні прийшло так багато громадян.

Відчули це й народні обранці. Як результат, чергова сесія, яка відбулася 27 травня, сесія затягнулася надовго. Дуже вже хотілося депутатам сподобатися електорату. Але усе по-порядку. На початку сесії заяву зробив депутат Михайло Литвиненко, який заявив про створення міжфракційного об’єднання «За державність». До його складу увійшли депутати ПР, Народної партії, КПУ. Далі депутат Юрій Сапянов повідомив про мотиви свого виходу з фракції «Батьківщини».

Розгляд перших же питань порядку денного підтвердив думку про те, що майбутні місцеві вибори не за горами. Так при розгляді змін до міського бюджету депутати проявили високу активність. Зокрема, депутати Юшко, Сапянов, Пащенко та інші поставили низку питань щодо необхідності знаходити шляхи наповнення бюджету, доцільності придбання для комунальників додаткових газонокосарок. Визвала питання у депутатів і пропозиція щодо виділення додаткових коштів на проведення ремонту приміщення для ГО «Добрада». Втім, зміни до бюджету були прийняті.

Дискусійним стало питання щодо внесення змін до статуту Комбінату комунальних послуг. Спори точилися навколо повноважень директора та підпорядкованості самого ККП. Це питання виявилося особливо гострим на тлі конфлікту ККП та приватних підприємців, які торгують на ринку. Але згодом депутати прийшли до загальної думки і затвердили статут.

Дискусію депутатів і влади визвало питання надання права ЖЕПКам здавати приміщення в оренду. Депутат Надія Прасол запропонувала провести інвентаризацію всіх таких приміщень.

Особливо гостро дискутували депутати навколо пропозиції щодо нагородження жителів міста відзнакою «За заслуги перед Світловодщиною». Багатьох депутатів вразило те, що висування кандидатів на нагороду відбувалося непрозоро. Комісія з нагородження, вона ж узгоджувальна рада, розглядала кандидатів кулуарно, без участі громадськості. Обурені депутати почали голосувати ногами, покидаючи залу засідань. Втім, було прийняте рішення розглянути питання з нагороди більш досконало та затвердити список на нагородження в понеділок на позачерговій сесії.

Про наближеність виборів говорив і той факт, що депутати надали слово представнику підприємців з ринку «Світанок», які висловили свою точку зору щодо конфлікту між ними і ККП

Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Сесія міської ради під знаком майбутніх виборів
Вадим Степанець
775     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб