Домовой - Светловодск

Міні-ярмарок вакансій допоможе у працевлаштуванні

Автор: redactor
Міні-ярмарок вакансій допоможе у працевлаштуванні
Нещодавно в приміщенні Онуфріївського районного центру зайнятості на замовлення філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» відбувся міні-ярмарок вакансій за професією «підсобний робітник». Мета заходу – сприяти укомплектуванню вакантних місць для проведення робіт по заготівлі сіна, що розпочнуться в липні місяці.
Захід відвідали близько 20 безробітних громадян. Роботодавець детально проінформував шукачів роботи про вимоги до претендентів на займану посаду, а також надав повну інформацію про умови праці та режим роботи, заробітну плату та умови працевлаштування, соціальні гарантії. Роботодавцем проведено співбесіду з безробітними, в результаті якої учасники міні-ярмарку вакансій виявили бажання особисто відвідати відділення підприємства, де будуть проводитись роботи, та остаточно вирішити питання власного працевлаштування.
Роботодавець висловив подяку спеціалістам районного центру зайнятості за оперативну та якісну роботу, і висловив сподівання, що завдяки співпраці зі службою зайнятості та за участі безробітних мешканців району заготівлю сіна буде здійснено вчасно.
70     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб