Домовой - Светловодск

Юридична вітальня обласного центру зайнятості діє

Автор: redactor
Юридична вітальня обласного центру зайнятості діє
У юридичній вітальні, що діє на базі Інформаційно-консультаційного центру обласного центру зайнятості, за участі представників Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відбувся спільний інформаційний захід для шукачів роботи,
Основною метою вказаного заходу було проведення правороз’яснювальної роботи та розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, які звертаються до центрів зайнятості.
Під час заходу присутні були поінформовані про діяльність та послуги, які можна отримати в центрах правової допомоги Кіровоградщини, про зміст права громадян на отримання безоплатної правової допомоги, порядок реалізації цього права, підстави надання безоплатної вторинної правової допомоги, про зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, куди потрібно звертатися, у яких випадках може бути відмовлено у наданні безоплатної вторинної правової допомоги тощо.
На завершення, присутні отримали відповідну друковану продукцію центру правової допомоги та мали можливість отримати індивідуальні юридичні консультації та роз’яснення.

Юридичний відділ обласного центру зайнятості
943     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб