Домовой - Светловодск

Почти нашлось 5 млн. грн на ремонт ул. Егорова

Автор: admin
Почти нашлось 5 млн. грн на ремонт ул. Егорова


Региональная комиссия, которая занималась конкурсным отбором инвестиционных программ и проектов регионального развития, которые могут реализовываться за счет средств государственного фонда регионального развития в 2017 году, определила проекты, которые подадут на отбор в Киев.
Об этом в сообщил региональный администратор Евгений Щорба.
Из 87 проектов, которые были допущены до голосования, члены комиссии путем рейтингового голосования выбрали 7 проектов.
По словам чиновника, документацию по этим проектам в течение нескольких дней направят в Фонд регионального развития.
Среди 7 проектов, также и капитальный ремонт вул. Егорова м. Светловодск. Заявитель - Светловодский горсовет.
Проект предусматривает привлечение 27215,7 с ФРР и 3024,1 из местного бюджета.Капітальний ремонт вул. Єгорова у м. Світловодськ, Кіровоградської області
Анотація проекту

По території м.Світловодськ Кіровоградської обл.,а саме по греблі Кременчуцької ГЕС проходить дорога територіального значення Т-17-03 протяжнітю 8,2км (від заправки на дорозі національного значення Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя (через Кременчук) (Н-08) до повороту на смт. Власівка). Її логічне продовження : поворот смт. Власівка-мостовий перехід Крем.ГЕС (5,2км)-мостовий перехід (0,58км)-вул.Єгорова(4,123 км)- Кременч. шосе і надалі на Дніпропетровськ- знаходиться на балансі міста. Дорога сильно завантажена крупно габаритним грузовим та легковим транспортом, знаходиться в критичному стані.

Проектна організація «Кіровоградагропроект» провела інженерно-геодезичні та геологічні дослідження вул.Єгорова у 2013 році. На підставі проведених досліджень був виготовлений проект з капітального ремонту зазначеної дороги.

Характеристика дороги: початок вулиці Єгорова прийнято на примиканні до вул.Набережна до автодороги Кременчуг - Черкаси. Ширина проїзної частини коливається в межах 7-10 метрів, поперечний профіль-скривлений.

Враховуючи існуючий стан поперечного і поздовжнього профілю вулиці незадовільний, проїзної частини яка має просадки, тріщини,ямковість назріла необхідність капітального ремонту проїзної частини вулиці Єгорова.

Виконання проекту «Капітальний ремонт вул.Єгорова у м.Світловодськ Кіровоградської області» входить у програму економічного та соціального розвитку м.Світловодськна 2015 рік, затвердженої рішенням сессії№344 від 28.01.2015р.
223     
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 17 дней со дня публикации.
Айхерб