Домовой - Светловодск
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Світловодським школярам тестуватися доведеться в Олександрії чи Кіровограді (ДОПОВНЕНО)

Наказом Одеського регіонального центру якості освіти та Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 березня затверджено мережу пунктів тестування (ПТ) зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року в Кіровоградській області. Світловодськ серед ПТ не згадується.

Вісім поважних людей поповнили Книгу Пошани Світловодського району

Вісім поважних людей поповнили Книгу Пошани Світловодського району28 березня відбулася 26 сесія Світловодської районної ради. Про те, що було цікавого на цій сесії, розповідає голова районної ради Олексій Шаповал:

Стартував сезон легкої атлетики

Стартував сезон легкої атлетикиЛегкоатлети Світловодська відкрили новий сезон: 28 березня на міському стадіоні відбулася першість КДЮСШ з легкої атлетики.

Дитяча школа мистецтв напередодні свого 20-річного ювілею

Хоровий колектив школи мистецтв. Керівник Наталія Коваленко, концертмейстер Ольга Медведєва 2014 рік для школи мистецтв ювілейний. За роки існування школа знайшла своє особливе творче обличчя. Пройшла етап від становлення до впевненого руху по шляху, головною метою якого є найгуманніша місія в суспільстві — дарувати дітям знання, красу, радість творчості та духовності.

Матеріальне заохочення голів квартальних комітетів буде виплачено

Перелік питань, з якими цього разу звернулися світловодці до очільника міста був різноманітним: від питань працевлаштування до виплат матеріального заохочення головам квартальних комітетів. Майже по всіх питаннях, з якими звернулися до Юрія Котенка мешканці міста, були надані позитивні відповіді та надані доручення відповідальним посадовцям.

Асоціація громадських організацій міста Світловодська — перші результати роботи

Шановні світловодці! Хочу Вам нагадати, що у нашому місті створено Асоціацію громадських організацій, до складу якої увійшли 14 громадських організацій та громадські активісти, які виявили бажання та готовність плідно діяти в інтересах громади. Розповідаємо про новостворену Асоціацію та перші результати роботи.

Нам всем скоро будет нечем дышать — свалка горит, дымит, разлагается

"Уважаемые Светловодчане! Это дорога на село Павловку и Голубое озеро... Прошу всех Вас возмутиться бездействием нашей местной (районной Ред.) власти и коммунальной службы! Мусор со свалки — на деревьях и на дороге... А также трупы собак и другая нечисть и вонь! Позор! Скоро лето! Будем ездить через Свердловку?" — пишет на своей странице в социальной сети Вячеслав Безус.

"Суботник" з очищення Кременчуцького водосховища від сіток відбудеться 1 квітня

"Суботник" з очищення Кременчуцького водосховища від сіток відбудеться 1 квітняЯк ми раніше повідомляли, з 1 квітня у Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах почала діяти весняно-літня заборона на вилов риби у зв’язку з нерестом. Цю значну подію для нашої природи ми попросили прокоментувати заступника начальника Кіровоградрибоохорони Тетяну Ціленко.
Айхерб